Müük

RV House on ametlik

Across Car edasimüüja Eestis

Across-Car omab antud valdkonnas ligi 30 aastast kogemust. Across-Car eristub paljudest teistest tootjaist ehk enim julguse poolest mõelda kastist välja ning mitte nii kinni olla traditsioonilistes lahendustes vaid püüda tabada iga kliendi vajadust individuaalselt ning kasutada ära kogu saadaval olev ruum optimaalselt tagades seeläbi maksimaalse funktsionaalsuse ja ruumikuse minimaalsete väliste mõõtmete juures.
Tulenevalt Lõuna-Euroopa geograafilistest erisustest on nende puhul väikesed välised mõõtmed vägagi olulisel kohal tagades ka kitsastes oludes ligipääsu ja või läbipääsu mugavalt ning turvaliselt.

Viidates individuaalsusele on kliendil võimalik kujundada enda jaoks just sobiv planeering ning kujundus olgu siis tegemist haagissuvila või matkaautoga. „Custom“ tööd ei ole Across- Cari jaoks võõrad olgu tegemist siis nö tiimi sõidukiga kus on suur kasvõi auto või mootorratta garaaž ning seal samas tiimi ruumid elementaarse matkaauto funktsionaalsusega või on tegemist piiratud liikuvusega inimesele mõeldud matkaauto või haagissuvilaga kus on tagatud nii ligipääs kui täielikult sõltumatu kasutamine ka ratastooli kasutajaile.

Minnes aga väikeste mõõtmete juurde tuleb nentida, et Lõuna-Euroopas on Across-Cari kompakt klassi matkaautod võlunud paljude klientide südamed mis juures ei saa üle ega ümber ka kaalu faktorist ning väärib ära mainimist, et koduturul on kerged 750kg täismassiga haagissuvilad samuti äärmiselt populaarsed mahutades olenevalt mudelist kuni 5 inimest ja olles seejuures varustatud ka korralike kaasaegsete kütteseadmete, täisväärtusliku köögi ning dušši ja wc-ga mis on sellises kaalukategoorias haagissuvilate puhul pigem erandlik.

Across-Car on enim esindatud just Lõuna-Euroopas ent arvestatav osa toodangust eksporditakse ka aasia riikidesse ning ka Ühendkuningriiki.

Across-Car ei defineeri end kui preemium klassi matkaautode ja haagissuvilate tootjana vaid rõhub just kliendile orienteeritusele, lihtsusele ning funktsionaalusele misläbi on Across-Cari
toodete hinnad vägagi konkurentsivõimelised. Siin kohal ei jäeta kvaliteeti sugugi tahaplaanile.
Olenemata konkurentsivõimelisest hinnast on suutnud Across-Car hoida väga head koostekvaliteedi taset.

Brändi tugevaimad punktid on võimalus muuta ja luua kliendile palju võimalusi ning seega vastata igaühe konkreetsetele vajadustele.

Weinsberg Carasuite 650MH

Tegemist on nii öelda „french layoutiga“ kus on kahene voodi piki autot ühes auto küljes taga osas ning teises küljes on avar dušširuum ning tualett.

Scroll to Top