Uued haagissuvilad

Luxor 396 CP haagissuvila
Luxor 396 CP
Luxor 370 DD LW

Uued ja Ainulaadsed Haagissuvilad

Suve lõpus saabusid meile müügiks 2 tuliuut haagissuvilat, mis on omal moel Eestis teerajajad ning esimesed omalaadsed meie regioonis.
Luxor 370 DD LW

Võimalus vedada peaaegu kõigega

Neid haagiseid võib vedada sisuliselt pea kõigega, millel on haagisekonks ja seejuures ei ole vaja muretseda ka juhtimisõiguse kontekstis võimalike kärulubade vajaduse pärast.

Selleks ei ole vajadust, kuna O1 kategooria haagise korral võib seda vedada ka kuni 3500 kilogrammise sõidukiga selliselt, et vedava sõiduki ning haagissuvila masside summa jääb 4250kg piiresse.

Luxor 370 DD LW

Privaatsus

Loomulikult on kõik aknad ning katuseluuk varustatud pimenduskardinate ning sääsevõrkudega. Akendest rääkides, on need mõnusalt tumeda tooniga, tagades sees viibides privaatsuse.

Mille poolest need erilised on?

Kohti on neil kahel ratastel majadel siis 4 ning 5, kuid mitte see asjaolu üksinda ei tee neid suvilaid ainulaadseks.

Kui me lisame eelmainitule üllatusliku asjaolu, et tegemist on vaid 750 kilogrammise täismassiga piduritega haagistega, mis liigituvad O1 kategooriasse, siis see peaks juba pisut kulmu kergitama inimesel, kes teab, kui rasked on tavaliselt haagissuvilad.

Luxor 396 CP haagissuvila
Luxor 396 CP

Kodu mugavused haagissuvilas

Olenemata sulgkaalust, on suvila varustatud Truma 4 Combi õhkkeskküttega, mis annab ka sooja vee. Jah, isegi 64 liitrine veepaak on oma koha leidnud ses vahvas pesas.

Siinjuures väärib veel ära mainimist, et lisaks võimekusele pakkuda mugavat magamist ja ära olemist neljale kuni viiele, on selles kompaktses ning kerges haagissuvilas ka kööginurk, mis on varustatud 2 põletiga gaasipliidiga, kraanikausiga ning 3 reziimilise 80 liitrise külmikuga, kus on ka jäätise ja jääkuubikute jaoks pisike sügavkülmik.

Kindlasti tuleb ära mainida, et ka tualett ning dušširuum, on oma koha leidnud neis haagissuvilates

Luxor 396 CP haagissuvila
Luxor 396 CP

Kel asja vastu huvi tärkas saab tulla nendega meie juurde tutvuma. Ning kui see ei ole ikka päris see, mida otsid, siis räägime Sinu soovidest ja vajadustest ning saame tellida täpselt sellise suvila nagu Sina soovid.
Uute haagissuvilate tarneks tuleks arvestada hinnanguliselt 6-8 kuud.

Galerii

Luxor 396 CP

Luxor 396 CP​ haagissuvila

Luxor 370 dd lw

Telefon: +372 58 000 370

Email: info@rvhouse.eu

Scroll to Top