RV House sponsoreerib: Ruut Motosport

McLouis Glamys 322 ja karika omanik Kristo Ruut

Teatame rõõmuga, et toetame sellel aastal sponsorluse raames Ruut Motospordi tiimi

Kuidas see ütlus oligi, “kes proovib, see juurde soovib”. Samamoodi läks ka Ruut Motospordi tiimiga, kui nad proovisid, kuidas oleks käia võistlustel meie matkaautoga. Tagasiside oli väga positiivne ning tiim jäi väga rahule, kirjeldati seda kui “üli mugav variant võistlustel käia“.

Kuna nende tiim oli otsimas omale sponsoreid ning sponsorlust küsiti ka meie käest, siis otsustasime, et anname selleks hooajaks neile kasutada meie mugavaid matkaautosid. Seda selleks, et võistlustele sõitmine ning kohapeal viibimine oleks tiimile võimalikult meeldiv ja mugav.

Matkaauto on võistluste ajal tiimile kui teine kodu, kus on kõik eluks vajalik sees olemas, et ennast hästi tunda ning uuel päeval puhanuna ja värskena võistlustele vastu minna. 

Ruut motosport

Ruut Motorsport on driftitiim, kelle autot painutab asfaldil risti ühte ning teisipidi suurepärane piloot Kristo Ruut.

Teekond drifti sõitmisega algas aastal 2022, kus võtsime koheselt osa tervest hooajast nii Eesti kui Läti etappidest. Drifti olin juba aastaid vaatamas käinud ja mõelnud sõita, aga alati oli mingisugune takistus. Läksin hooajale vastu täiesti teadmatuses, teadmata mitte midagi kuidas või mismoodi Driftimine käib. Lühikese aja ja lugematute trennidega ning sihikindlusega suutsin juba esimesel hooaja lõpus lõpetada üldarvestuses 11ndal kohal.

Mis on driftimine ja selle võistlused?

See on sõidutehnika, mille käigus juht tekitab  meelega sõidukile ülejuhitavuse, et see hakkaks külg ees libisema. Driftimine, kui võistlus on autospordiala, kus autod võistlevad driftides eelnevalt määratud rajal (võidusõiduraga, suletud teelõik või muu tähistatud rada). Kogutakse punkte, mille põhjal selgub hooaja lõpuks ka vastava klassi üldvõitja. 

Võistlus koosneb 3st osast – treening, kvalifikatsioon ning paarissõidud. Hinnatakse nii sõidustiili, libisemisnurka, kui ka seda, et libisemine ei katkeks ning kui sügavalt läbib auto rajale märgitud punkte. 

Kui ka sina oled otsinud võimalust, mis muudaks sinu võistlustel osalemise kogemuse nauditavamaks ja hõlpsamaks, siis oled õiges kohas! Tutvu meie matkaautodega ja nende hinnakirjaga ning naudi võistlustel käimist uuel tasemel mugavusega.

Hoia Ruut Motospordi tegemistel silma peal ka sotsiaalmeedias. 

Scroll to Top